Share Tabs (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
