Share Tabs (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
