Share Tabs (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Tabs
is: Flipar

en: Access Denied.
is: Aðgangi hafnað.
