Share Tabs (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Tab
ja: タブ

en: Entity
ja: エンティティ

en: Tabs
ja: タブ

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
