Share Tabs (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური
