Share Tabs (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
