Share Tabs (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Remove
nn: Fjern

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
