Share Tabs (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Entity
ro: Entitate

en: Tabs
ro: Taburi

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
