Share Tabs (1.0.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Tab
sv: Tabb

en: Ajax
sv: AJAX

en: Entity
sv: Objekt

en: Tabs
sv: Flikar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
