Share Tabs (1.0.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Tab
tr: Sekme

en: Entity
tr: Nesne

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
