Share Tabs (1.0.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
