Share Tabs (1.0.1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Remove
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Entity
be: Сутнасць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Weight for @title
be: Вага для @title
