Share Tabs (1.0.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Entity
et: Olem

en: Tabs
et: Sakid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Weight for @title
et: @title kaal
