Share Tabs (1.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Entity
eu: Entitatea

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Machine name
eu: Makinaren izena
