Share Tabs (1.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan
