Share Tabs (1.0.1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Remove
fr: Retirer

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Tab
fr: Onglet

en: Entity
fr: Entité

en: Tabs
fr: Onglets

en: Machine name
fr: Nom système

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: View Mode
fr: Mode d'affichage
