Share Tabs (1.0.1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Tab
he: לשונית

en: Entity
he: יישות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
