Share Tabs (1.0.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
