Share Tabs (1.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
