Share Tabs (1.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း
