Share Tabs (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Remove
os: Схаф

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
