Share Tabs (1.0.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Tab
fa: زبانه

en: Entity
fa: عنصر

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Entity ID
fa: هویت عنصر

en: Weight for @title
fa: وزن @title
