Share Tabs (1.0.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Tab
sk: Karta

en: Entity
sk: Entita

en: Tabs
sk: Záložky

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
