Share Tabs (1.0.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
