Share Tabs (1.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్
