Share Tabs (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Tabs
ug: جەدۋەل
