Share Tabs (1.0.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Entity
ar: الكيان

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
