Share Tabs (1.0.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
