Share Tabs (1.0.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
