Share Tabs (1.0.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы
