Share Tabs (1.0.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Entity
lt: Esybė

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: AJAX Example
lt: AJAX Pavyzdys
