Share Tabs (1.0.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം
