Share Tabs (1.0.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी
