Share Tabs (1.0.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Entity
nl: Entiteit

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Clone of @label
nl: Kopie van @label
