Share Tabs (1.0.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Tab
pl: Karta

en: Entity
pl: Encja

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania
