Share Tabs (1.0.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
