Share Tabs (1.0.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Tabs
am: ትሮች
