Share Tabs (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: Entity
az: Entiti

en: Tabs
az: Tablar

en: Machine name
az: Maşın adı
