Share Tabs (1.0.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Tab
ca: Pestanya

en: Entity
ca: Entitat

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Clone of @label
ca: Clon de @label
