Share Tabs (1.0.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Remove
da: Fjern

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Tab
da: Fane

en: Tabs
da: Faner

en: Machine name
da: Internt navn

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Clone of @label
da: Klon af @label
