Share Tabs (1.0.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક
