Share Tabs (1.0.3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Tab
hu: Fül

en: Ajax
hu: AJAX

en: Entity
hu: Entitás

en: Tabs
hu: Fülek

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Clone of @label
hu: @label klónja
