Share Tabs (1.0.3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Remove
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Tab
it: Scheda

en: Entity
it: Entità

en: Tabs
it: Schede

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Weight for @title
it: Peso per @title
