Share Tabs (1.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
