Share Tabs (1.0.3) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
