Share Tabs (1.0.3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Tab
ru: Вкладка

en: Entity
ru: Сущность

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Weight for @title
ru: Вес @title
