Share Tabs (1.0.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Remove
sl: Odstrani

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
