Share Tabs (1.0.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
