Share Tabs (1.0.3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
