Share Tabs (1.0.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Tab
uk: Вкладка

en: Entity
uk: Сутність

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Access Denied.
uk: Немає доступу.

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Clone of @label
uk: Клон @label
